Aurea Warsztat
pon. - sob.
od 7:00 do 22:00
Serwis i Naprawa Klimatyzacji Samochodowej w Warszawie
Zapisz się na Diagnostykę Systemu Klimatyzacji
Wypełniając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zapytań i świadczenia usług.
Dlaczego serwis klimatyzacji jest ważny?
Klimatyzacja w samochodzie to system wymagający regularnej konserwacji. Aby zapewnić jego bezawaryjne działanie, konieczne jest przynajmniej raz w roku wykonanie przeglądu oraz usunięcie wykrytych usterek. Ważnym elementem serwisu jest także odgrzybianie instalacji oraz wnętrza pojazdu.
Co obejmuje serwis klimatyzacji?
Serwis klimatyzacji samochodowej powinien obejmować:
Jak to działa
Umówienie się na wizytę
Prosta i wygodna rezerwacja wizyty online. Wypełnij formularz na naszej stronie lub skontaktuj się z nami telefonicznie, aby umówić się na dogodny termin serwisu.
Opróżnianie i kontrola szczelności
Usunięcie starego czynnika chłodzącego i sprawdzenie układu pod kątem nieszczelności, aby upewnić się, że system jest szczelny i gotowy do napełnienia.
Napełnianie czynnikiem chłodzącym
Wprowadzenie nowego czynnika chłodzącego i oleju smarującego, co zapewnia prawidłowe funkcjonowanie klimatyzacji.
Testowanie i kalibracja
Sprawdzenie działania klimatyzacji, w tym ciśnienia i temperatury, aby upewnić się, że system działa optymalnie i bezawaryjnie.
Dlaczego warto nas wybrać?
Nasza firma oferuje krótkie terminy realizacji dzięki nowoczesnemu sprzętowi i ponad 10 punktom partnerkiego serwisu w całej Warszawie. Wykorzystujemy najnowsze technologie diagnostyczne, co pozwala na szybkie i skuteczne wykrywanie oraz usuwanie usterek. Dzięki szerokiej sieci serwisowej jesteśmy zawsze blisko Ciebie, zapewniając kompleksową obsługę i minimalizując czas oczekiwania na naprawy.
Zapraszamy
+48 888-707-983, 733-266-488
aureawarsztat@gmail.com
Aleja Krakowska 279, Warszawa (Włochy) 02-133
Made on
Tilda